Flyers

 

Reklaminės skrajutės, skrajučių gamyba ir platinimas

 

Reklamos skrajutės – paprastas ir lengvas būdas, leidžiantis pasiekti tikslinę auditoriją, užmegzti ryšį su potencialiu klientu, supažindinti jį su prekėmis ar pateikti aktualų pasiūlymą. Kad skrajutės atneštų realios naudos, būtina išmanyti jų maketavimo, gamybos ir platinimo principus – XX amžiuje reklama tapo pertekline niša, todėl vartotojai sąmoningai ignoruoja populiariuosius reklamos kanalus, o naują informaciją vertina įtariu žvilgsniu. Mūsų darbas – išsklaidyti šias abejones ir pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį, užmezgant pasitikėjimu ir draugiškumu pagrįstą ryšį.

 

Skrajučių platinimo reikšmė ir nauda

 

Skrajučių platinimas – vienas efektyviausių būdų, leidžiantis pasiekti klientą ir perduoti informaciją tiesioginiu bendravimu. Teikiame profesionalias skrajučių dalinimo paslaugas, bendraujame su potencialiais klientais, pristatome naujas prekes ir atsakome į aktualius klausimus. Skiriame ypatingą dėmesį darbuotojų paieškai ir apmokymams, todėl galime pasiūlyti produktyviausius rezultatus. Esant poreikiui, darbuotojams parenkama speciali apranga – tokiu būdu sulaukiama daugiau dėmesio ir sukuriama atitinkama atmosfera.

 

Skrajučių dalinimo vietos

 

Skrajučių dalinimo paslaugas vykdome 5 didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, tačiau esant poreikiui skrajučių dalinimą organizuojame ir mažesniuose šalies miestuose, rajonuose ir gyvenvietėse. Skrajutes daliname didžiuosiuose prekybos centruose ir mažesnėse parduotuvėse, masinio susibūrimo erdvėse, renginių ir švenčių metu, atsižvelgdami į individualius užsakovo pageidavimus. Skrajučių dalinimas gali būti vykdomas drauge su prezentacijomis. Klientui pageidaujant, bendraujame su ilgamečiais partneriais ir organizuojame skrajučių dalinimą į pašto dėžutes.

 

Darbo kokybės užtikrinimas

 

Darbo procesą stebi kvalifikuoti koordinatoriai, užtikrinantys maksimalią vykdomų paslaugų kokybę. Atsižvelgdami į konkrečius užsakovo ir platinimo vietos reikalavimus, bendraujame tik su potencialiais klientais, kas leidžia kalbėti apie tikslesnius ir produktyvesnius rezultatus, sumažinti skrajučių išmetimo rodiklį.

Siekdami pateikti aktualių rekomendacijų ir informuoti užsakovą apie tikslinės auditorijos dėmesį, darbo pabaigoje pateikiame išsamias analizes apie potencialių klientų skirtą dėmesį, dažniausiai užduodamus klausimus ir abejones, pastebėjimus ir atsiliepimus. Drauge pateikiama foto ir video medžiagą.

 

Papildomos paslaugos

 

Reklaminės kampanijos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo skrajutės maketo ir formato, o skrajučių gamyba reikalauja laiko ir rinkodaros strategijų išmanymo. Teikiame skrajučių maketavimo ir spaudos paslaugas, spausdiname įvairių tiražų leidinius, dirbame tiek su standartiniais, tiek nestandartiniais formatais, užsiimame skrajučių, sieninių kalendorių, vizitinių ir informacinių kortelių, plakatų, tentų, stendų, Roll-u gamyba.